Staand van links naar rechts: Marco van Beek (Sponsor Marco van Beek Premium Cars), Liesbeth Stap (Voorzitster SV Blokzijl),  Ruben Otten, Auke Vis, Steven Vrolijk, Enrico Leeuw, Bram van Beek, Toby Boonstra, Anne Kragt, Sam Pölkerman (leider) en Henk Bakker(Leider)  Zittend van links naar rechts: Damiën Pit, Maurits Donker, Jan Roozeboom, Jörgen Stap, Daan Tienpont, Yanick Dragt, Kyran Boes en Ealse Stap

Staand van links naar rechts: Marco van Beek (Sponsor Marco van Beek Premium Cars), Liesbeth Stap (Voorzitster SV Blokzijl),  Ruben Otten, Auke Vis, Steven Vrolijk, Enrico Leeuw, Bram van Beek, Toby Boonstra, Anne Kragt, Sam Pölkerman (leider) en Henk Bakker(Leider)

Zittend van links naar rechts: Damiën Pit, Maurits Donker, Jan Roozeboom, Jörgen Stap, Daan Tienpont, Yanick Dragt, Kyran Boes en Ealse Stap

Marco van Beek eigenaar van het gelijknamige autobedrijf Marco van Beek Premium Cars heeft zaterdag 8 december 2018 de JO-17 van SV Blokzijl in een geheel nieuw tenue gestoken.

Het overhandigen van het tenue kreeg nog een feestelijke tint omdat na het uitreiken van de nieuwe shirts het kampioenschap van de 2e Klasse Noord werd binnengehaald door JO-17 van SV Blokzijl (Lees hier meer….)

Het bedrijf dat nu nog gevestigd is aan de Oldemarktseweg 82 te Steenwijkerwold gaat in 2019 een nieuwbouw realiseren aan de Ruxveenseweg 6 te Steenwijk.

U kunt alle nieuws omtrent het nieuwbouwproject en alle andere informatie vinden op de website van Marco van Beek Premium Cars.

Website Marco van Beek Premium Cars