Het eerste elftal was toe aan een nieuw tenue. Onze hoofdsponsor Tamek heeft hierin voorzien en John Mondria was afgelopen zaterdag namens Tamek aanwezig bij de shirtpresentatie voor de thuiswedstrijd tegen Scharnegoutum. Misschien is het je opgevallen dat het logo van Tamek is vernieuwd, deze zal de komende 3 jaar langzaam worden doorgevoerd bij alle elftallen!

 

 

Achterste rij v.lnr. : Richard Jägers (Trainer/Coach), Rolf van de Weerdhof, Robin de Boer, Joep van Beek, Thomas Bremer, Aleksander Hamstra, Gerard Knoppers en Jan Grendelman (assistent – scheidsrechter)

 

Middelste rij v.l.n.r. : Gerbrand Smedes, Cor Knoppers, Martin Pees, Harm van der Linde (Elftal Leider), Sander Boxum (Sponsor Commissie), Harm Boes (Verzorger en Elftal Leider), John Mondria (Sponsor Tamek) en Dick van Eerde ( Sponsor Commissie)

 

Voorste rij v.l.n.r. : Julian de Rooij, Roelof van der Linde, Stefan Zwanenburg, Ron Grendelman, Peter Oosterkamp, Nick Mondria en Janco Dragt