Bovenste Rij Van links naar rechts: Nick Mondria, Janick Dragt, Tom Hoevenberg, Bram van Beek  Middelste Rij Van links naar rechts: Jan Grendelman (trainer), Jorn Mondria, Dave Holman, Joost Stet, Enrico Leeuw, Jurgen Bouwhuis, Jörgen Stap, Roy Holman (trainer)  Onderste Rij Van links naar rechts: Pablo Gurrutxaga Larunbe, Twan Veeneman, Cor Knoppers, Bjarne Stap, Ruben Otten, Ealse Stap, Jan Roozeboom

Bovenste Rij Van links naar rechts: Nick Mondria, Janick Dragt, Tom Hoevenberg, Bram van Beek

Middelste Rij Van links naar rechts: Jan Grendelman (trainer), Jorn Mondria, Dave Holman, Joost Stet, Enrico Leeuw, Jurgen Bouwhuis, Jörgen Stap, Roy Holman (trainer)

Onderste Rij Van links naar rechts: Pablo Gurrutxaga Larunbe, Twan Veeneman, Cor Knoppers, Bjarne Stap, Ruben Otten, Ealse Stap, Jan Roozeboom

SV Blokzijl 1 is weer van geheel nieuw kleding voorzien door hoofdsponsor Tamek, waaronder een nieuw wedstrijdtenue, trainingsjassen, tassen en polo´s.

Tevens heeft Tamek Accountants & Belastingadviseurs B.V. het hoofdsponsorcontract van SV Blokzijl verlengt. John Mondria, directeur van Tamek, tekende afgelopen zaterdag onder toeziend oog van kersverse voorzitter van de vereniging, Marcel Scholtens, een nieuw contract tot 2026.

Lees meer over de contractverlenging op de pagina hieronder

Tamek verlengt contract hoofdsponsor en steekt SV Blokzijl 1 in het nieuw