Na dat er tot veler terleurstelling er al twee bekerwedstrijden voor de B-junioren waren afgelast wegens te weinig spelers bij de tegenstander, werd er op dinsdag 5 september jl. de allereerste wedstrijd van het seizoen voor dit team gespeeld. De groen-witten, dit dit jaar worden getraind door Jan van der Matten uit Creil, wisten in deze wedstrijd een knappe 3-2 overwinning te behalen tegen VENO B2. Voor een team met een aantal voetballers dat vorig seizoen nog in de D-pupillen speelde een knappe prestatie.

Er staan nog twee bekerwedstrijden voor de B-junioren op het programma:

donderdag 7-9    Blokzijl B1 – Flevoboys B6 18.30 uur
donderdag 14-9  SVM B2 – Blokzijl B1         19.00 uur

Zaterdag 9 september a.s staat de eerste competitiewedstrijd gepland. Dit is een uitwedstrijd tegen Urk B5, aanvang 12.30 uur