Hallo kinderen, ouders of verzorgers,

Afgelopen vrijdag heeft de eerste pas-avond plaats gevonden. Deze avond is zeer succesvol geweest. De helft van de jeugd van SV Blokzijl heeft gebruik gemaakt van de mogelijkheid om de nieuwe trainingspakken even te passen. 

Niet alleen de kinderen waren enthousiast over de trainingspakken maar ook de ouders. “zit lekker”, “goede kwaliteit” en “ziet er mooi uit” waren woorden die we veel hebben gehoord. Als leiders -en organiserend team zijn wij daar blij mee! Naar aanleiding van het proefmodel zullen wij een paar details aanpassen, om het eindresultaat nog mooier te laten worden.

De tweede pas-avond is gewijzigd!
Omdat komende vrijdag in de kantine van de voelbalvereniging een andere activiteit is, zijn de tijden en de paslocatie aangepast!
De tijden zijn nu; vrijdag 18 april van 18:00 tot 20:00 uur en de locatie is de Ploats (Kleedkamers, achter ingang gebruiken)

Groeten van het organiserend team,

Arie Vrolijk, Fijko Roozeboom, Peter Kragt, Kees Pölkeman en Hendrik Donker