Veteranentoernooi bij S.V. Blokzijl op 28 mei

Sinds enkele jaren heeft S.V. Blokzijl een heus veteranenelftal. Een aantal spelers van dit team heeft het plan opgevat om na afloop van de competitie een voetbaltoernooi voor “veteranenelftallen" of teams van vergelijkbaar niveau te organiseren, om zo op een gezellige en sportieve manier het seizoen af te sluiten.

Na eerdere succesvolle toernooien is het op zaterdag 28 mei tijd voor de 5e editie van het “Camping tussen de Diepen”-toernooi. De deelnemende teams zijn inmiddels bekend en de voorbereidingen zijn in volle gang. De volgende teams hebben zich aangemeld: Veno, Blankenham, Scheerwolde, Willemsoord, DTS, RKSV, Olde Veste en Blokzijl.

Het toernooi wordt gespeeld op het zojuist vernieuwde sportpark “De Uiterdijken“ in Blokzijl. De aftrap voor de eerste wedstrijd is om 13.00 uur. Er is een springkussen voor de kinderen en na afloop van de wedstrijden is er een barbecue, zodat er onder genot van een hapje en een drankje nog gezellig nagepraat kan worden.