Afgelopen zaterdagmiddag was er weer de nieuwjaarsreceptie van SV Blokzijl.  Tijdens de receptie heeft de voorzitter in zijn Nieuwjaarsspeech gezegd dat de jeugd van SV Blokzijl dit jaar prioriteit nummer 1 gaat worden. Het bestuur wil investeren in de jeugd en zal komend voorjaar de plannen gaan uitwerken. Ook de oliebollenactie van afgelopen oudejaarsdag werd nog genoemd als een groot succes.

 

Zoals elk jaar worden tijdens de nieuwjaarsreceptie weer 3 certificaten uitgeloot die tijdens de verbouwing van ons clubgebouw zijn uitgegeven voor extra financiële armslag. Deze mensen krijgen hun geld terug als ze uitgeloot worden. Deze keer waren het :

Klaas Naberman
Hans Hagendijk
Jan Grendelman

 


Binnenkort word contact met ze opgenomen over het terugstorten van het geld.

 


Aankomende week word er weer getraind door meerdere elftallen en gaan we ons weer voorbereiden op de tweede seizoenshelft.