SV Blokzijl 1 heeft zich op de "transfermarkt" bewogen om voor het komende seizoen versterking te krijgen. Het streven van trainer/coach Kees de Jong is om het aankomende seizoen uit de onderste regionen te komen en het vizier te richten op een aantal posities hoger.

 

Het afgelopen jaar heeft Kees de Jong laten zien dat er in het zeer jeugdige team van SV Blokzijl veel potentie zit. De resultaten op het papier lieten het niet zien in de eindrangschikking. Maar menig trouwe SV Blokzijl 1 volgers zijn dezeldfe mening gedeeld: "het vlaggenschip van het zuiderzeestadje Blokzijl heeft potentie en boekt vooral voetballend gezien veel vooruitgang"

 

De resultaten kwamen dichter bij elkaar te liggen. Door blessures, schorsingen en andere redenen heeft de trainer nog niet kunnen beschikken over een ruime spelersgroep het afgelopen jaar. 

 

Daarom is de technische staf van het 1e elftal dan ook blij dat ze de volgende spelers hebben kunnen vastleggen voor het aankomende seizoen:

 

  • Ruben Schuurman, komt over van VHK
  • Koen Overweg, komt over van SV Ens
  • Bjarne Stap, komt over van SVM