Succesvolle oliebollenactie S.V. Blokzijl
De s.v. Blokzijl kan terugzien op een geslaagde oliebollenactie. Woensdag 30 december om 12.00 uur kon de bakploeg de eerste bollen in de olie laten verdwijnen. Dit gebeurde wederom in de kantine van camping “Tussen de Diepen”. 15 uur later kon men de laatste portie eruit scheppen. Een slordige 5000 oliebollen, met én zonder krenten, heeft de ventploeg op Oudejaarsdag aan de man/vrouw kunnen brengen. Vooraf waren er reeds vele bestellingen vastgelegd. Deze mensen waren in ieder geval zeker van een schaal oliebollen op tafel tijdens Oudejaarsavond. Dit jaar was er een extra kachel aanwezig om de temperatuur in de kantine op peil te kunnen houden. Hierdoor ondervond men geen problemen met het rijzen van het beslag. De bakploeg is Roelof Kruithof, van Rodi Truckspecials, zeer dankbaar voor het beschikbaar stellen hiervan. Enige tegenslag ondervond men nog doordat in Blokzijl ook gevent werd door mensen van de kerk uit Marknesse. Deze deden dit echter zonder vergunning, wat duidelijk werd na telefonisch contact met de gemeente. Hierop staakte de groep uit Marknesse hun illegale activiteiten. Om 12:30 werd duidelijk dat nagenoeg alle zakken verkocht waren en kon penningmeester Rob Batenburg tevreden vaststellen dat hij een aanzienlijk bedrag aan de clubkas kon toevoegen.
S.v. Blokzijl is de eigenaren van de camping zeer erkentelijk voor het beschikbaar stellen van de ruimte. Tevens wil men Robert Wuite en Dick Kruithof bedanken dat zij zich wederom belangeloos beschikbaar hebben gesteld voor het “scheppen”van de oliebollen.