Op zaterdag 28 april a.s. houdt de S.V. Blokzijl weer haar oud-ijzeractie.
Die dag kunt u vanaf ’s ochtends 9:00 uur uw oud ijzer aan de straat/weg zetten. Tussen 09:00 en 12:00 komen wij door de straat om het ijzer op te halen. Tevens kunt u het evt. zélf brengen naar het parkeerterrein van de voetbalvereniging, aan de Kanaalweg. Bij de containers is iemand aanwezig om alles in goede banen te leiden. Mocht u buiten de hieronder aangegeven straten/wegen wonen en u draagt toch de SV Blokzijl een warm hart toe, dan kunt u die ochtend bellen met het telefoonnummer van de kantine, tw. 0527-291945. Wij komen dan alsnog naar u toe.  De straten/wegen welke worden aangedaan zijn: alle straten binnen de bebouwde kom van Blokzijl, Duinigermeerweg, Duinweg, Hevenweg,  Vollenhoofsedijk (tot gemaal A.F. Stroink) Zuiderzeeweg, Kanaalweg, Scheepsdiep, Ettenlandseweg (richting rotonde bij Marsman), Steenwijkerweg (tot Lijster), Uiterdijkenweg (tot LaVendula), Kuinderdijk (tot Baarlo), Baarlo, Veldhuisweg, Steenwijkerweg (tot hoge brug) Muggenbeet, Wetering (tot Weteringbrug), Het Spiek.
Nadrukkelijk geven wij hierbij aan dat het aanleveren van oude koelkasten, diepvriezers en banden niet is toegestaan. Deze dient u zélf af te voeren naar de ROVA in Steenwijk.