Van links naar rechts: Mark Buis (Leider en Trainer), Xenna Groen, Marinda van Vulpen, Meike Buis, Fenne Steenbeek, Joyce Smit, Iris Uffels, Floortje Elzinga, Jolijn Koch en Lisa Woud

Van links naar rechts: Mark Buis (Leider en Trainer), Xenna Groen, Marinda van Vulpen, Meike Buis, Fenne Steenbeek, Joyce Smit, Iris Uffels, Floortje Elzinga, Jolijn Koch en Lisa Woud

 Staand achter de negen blonden van JO – 8: Mark Buis (Leider en Trainer) Van links naar rechts: Marinda van Vulpen, Meike Buis, Joyce Smit, Fenne Steenbeek, Xenna Groen, Jolijn Koch, Floortje Elzinga, Iris Uffels en Lisa Woud

Staand achter de negen blonden van JO – 8: Mark Buis (Leider en Trainer)

Van links naar rechts: Marinda van Vulpen, Meike Buis, Joyce Smit, Fenne Steenbeek, Xenna Groen, Jolijn Koch, Floortje Elzinga, Iris Uffels en Lisa Woud

Sinds mensen heugenis heeft SV Blokzijl een team opgericht wat bestaat uit alleen maar meisjes. Het team bestaat uit negen leeftijdsgenootjes die op het laatste moment is ingeschreven in de klasse JO-8.

Dat dit nog een beetje te hoog is gegrepen voor deze meisjes is te zien aan de uitslagen. Ze zijn ingedeeld in een competitie waar de teams eigenlijk alleen maar bestaan uit jongens.

De sfeer daarentegen is uitstekend. De dames halen veel plezier in het samenzijn en hebben hun eigen rituelen. Dit is te zien in onderstaande filmpje wat geplaatst was door leider Mark Buis in de Groepswhatsapp van de ouders.

Spelend uit tegen IJVC was de achterstand bij rust opgelopen tot 6 – 0. In de kleedkamer aangekomen verzond Mark Buis deze dans op voorbereiding van de tweede helft. Dat het zijn vruchten afwierp was te zien. De tweede helft werd gelijk gespeeld met 1 – 1. Dat betekende dus als eindstand 7 – 1.

Mooi om te zien dat deze dames en leider Mark er zoveel plezier aan beleven.

De JO – 8 traint op dinsdagavond van 18:30 uur tot en met 19:30 uur. In de wintermaanden zullen de trainingen in MFC “de Ploats” plaatsvinden.