KNVB Voetbaldagen op 10 locaties in de herstvakantie
 

Lekker 3 dagen voetballen in de herfstvakantie? District Noord van de KNVB organiseert op 10 locaties voetbaldagen voor E-, D-pupillen en C-junioren.

Op de velden van Sneek Wit-Zwart, LAC Frisia 1883, FC Assen, GVAV Rapiditas, De Pelikanen, SJS, MSC, FC Meppel en De Weide kan door meisjes en jongens drie dagen lekker gevoetbald worden. Activiteiten zoals trainingen, 4 tegen 4, 7 tegen 7, voetbalcircuit en een penaltybokaal vormen de hoofdmoot. Als klap op de vuurpijl krijgen alle deelnemers ook nog een volledig voetbaltenue en een bal van Nike.

De begeleiding bestaat uit gediplomeerde trainers en het overige kader is met zorg uitgezocht. Kinderen van 8 t/m 14 jaar kunnen zich inschrijven voor deze Voetbaldagen in de herfstvakantie. Schrijf je snel in en ga deze sportieve uitdaging in de herstvakantie aan!

Inschrijven? Ga naar: inschrijven.knvb.nl

Info? Bel met 0513-618970