Waar gesport wordt, is onderhoud nodig. De laatste doedag dateert alweer van afgelopen voorjaar, dus hoogtijd om weer wat klusjes op en rondom het veld te doen. Daarom hierbij een oproep aan jullie allemaal om mee te helpen!

Wat staat er zoal op het programma:

• Reparatie hekwerk rondom het veld
• Doelen van netten voorzien
• Aanpak van doelen van het oude trainingsveld
• Terras uitbreiden
• Bestrating rondom het gebouw aanpakken

We beginnen om half 9 met een bakje koffie en om 9.00 uur gaan wemet zijn allen van start. Om 12 uur staat er soep met brood voor jullie klaar.

We gaan er vanuit dat het een nuttige ochtend wordt wat ten goede komt aan onze vereniging en dat velen de handen uit de mouwen komen steken. Want zoals een oude bekende gezegde luidt: Vele handen maken licht werk!!

Tot zaterdag 24 oktober!

Het bestuur