SV Blokzijl - Oliebollen bakken 2023 - Dick Kruithof en Robert Wuite
SV Blokzijl - Oliebollen bakken 2023 - Arie Vrolijk en Hendrik Donker
SV Blokzijl - Oliebollen bakken 2023 - Carlo Noordwijk

Het is weer zover: de oliebollenactie van SV Blokzijl is begonnen, en onze bakkers zijn druk bezig met het bereiden van overheerlijke oliebollen! 🍩 Voor iedereen die online besteld heeft: goed nieuws! Jullie kunnen jullie smakelijke bestelling verwachten vanaf 29 december, 16:00 uur.

Heb je nog geen oliebollen besteld? Geen zorgen! Je hebt nog steeds de kans om van onze oliebollen en snert te genieten. Kom langs bij onze Oliebollenkraam bij COOP Veenstra op de volgende tijden:

  • Vrijdag 29 december: 12:00 – 18:00 uur
  • Zaterdag 30 december: 09:00 – 13:00 uur

En dat is nog niet alles! Op zaterdagochtend 30 december staan we vanaf 10:00 uur ook aan je deur met onze heerlijke oliebollen en snert.

Een speciaal woord van dank aan onze fantastische oliebollencommissie van 2023: Arie Vrolijk, Mariska ten Wolde, Hendrik Donker, Robert Wuite, Dick Kruithof, Henk Bakker, Carlo Noordwijk, Renah Mekkelholt, Emmie Grendelman en Marleen Boxum. Dankzij hun harde werk en toewijding kunnen we dit jaar weer genieten van de beste oliebollen in ons oude Zuiderzee stadje. 👏

We hopen jullie allemaal te zien bij onze kraam of aan de deur. Laten we samen het jaar 2023 verlaten met heerlijke oliebollen en snert van SV Blokzijl!

Tot dan!

#SVBlokzijl #Oliebollenactie2023 #FeestdagenMetSVBlokzijl #OliebollenTijd #Snertweer #LokaleLekkernijen #BedanktVrijwilligers