In  de KNVB beker voor jeugdteams zijn twee teams van Sv Blokzijl door gedrongen tot de tweede ronde.

 

Op zaterdag 24 oktober zullen beide teams thuis spelen.

 

SV Blokijzl D1  –  SVN D1 aanvang 9.00 uur

 

SV Blokzijl C1  –  Haulerwijk C1 aanvang 10.30 uur

 

 

Zwaluwen Jeugd Actie

 

Wanneer teams deelnemen aan het KNVB jeugdbekertoernooi, doen ze automatisch mee aan de Zwaluwen Jeugd Actie. Het inschrijfgeld gaat rechtstreeks naar de Zwaluwen Jeugd Actie, behalve wanneer expliciet anders vermeld wordt op het competitieformulier. De actie bestaat inmiddels 56 jaar en heeft al meer dan 5 miljoen euro opgeleverd.

SEIZOEN 2015/2016


Vanaf het bekerseizoen 2015/2016 kunnen alle jeugdteams eenvoudig zelf in actie komen door een actie aan te maken op de website van de Zwaluwen Jeugd Actie. Met deze teambuilding actie steunen zij het goede doel en kunnen zij voetbaldroomprijzen winnen die beschikbaar worden gesteld door de KNVB.
 

Voetballen voor kinderen met een spierziekte


Jaarlijks komen meer dan 300.000 jeugdspelers in actie voor hun leeftijdgenootjes met een spierziekte of een andere beperking, zij voetballen voor de Zwaluwen Jeugd …
Meer informatie…