Brigitte de Vries is winnaar geworden van de verkiezing van Clubheld van het Jaar, gemeente Steenwijkerland.

Brigitte is jammer genoeg niet regio winnaar geworden van de Stentor, wat betekent dat ze niet in aanmerking meer komt voor de € 10.000,- . Regio winnaar is geworden Gerben Hofstra van vv Flevo Boys uit Emmeloord.

Brigitte is landelijk geëindigd als nummer 256. Wat een grote prestatie is als “Klein Duimpje”  van de landelijke sportverenigingen.  Brigitte nogmaals van harte gefeliciteerd met je overwinning als Clubheld van Steenwijkerland.

Voor ons (Voetbalvereniging SV Blokzijl) was je natuurlijk allang een Clubheld.

Noemenswaardig is dat onze andere Clubheld Harm Boes wederom in de Top 5 is geëindigd. Te weten op nummer 4. 

 

 

# Naam Aantal stemmen
1 Brigitte de Vries – Sv Blokzijl – Blokzijl 112
2 Lutieneke van der Linde – V.V. Steevast – Steenwijk 104
3 Henri van Ommen – BC Arta – Steenwijk 85
4 Harm Boes – SV Blokzijl – Blokzijl 6
5 Yvonne Mellink – Sport inn – Steenwijk 1