Vandaag werd er gevoetbald in Tollebeek, aanvankelijk zou er om half 3 gespeeld worden, maar omdat de scheidsrechter in Genemuiden stond, (verkeerd gekeken) werd er pas om kwart over 3 begonnen aan de wedstrijd.

 

De nummer 5 tegen de nummer 7, een strijd om de 4de plek, daar ging het om vandaag! En strijd werd er geleverd, de 1ste helft was Tollebeek wat gelukkiger in de afronding, door 2 persoonlijke fouten en een verre uittrap van de doelman van Tollebeek, welke over Björn heen stuiterde resulteerde in een 3-0 ruststand.

 

Het geloof was er niet echt meer in de rust, maar als het voetballend niet gaat moet er geknokt worden, en dat is de 2de helft gebeurd! Good old Everard was met 2 doelpunten matchwinner, en met dank aan een verdediger van Tollebeek is de eindstand toch nog 3-3 geworden.

 

Volgende week komt de nummer 3, Hielpen op bezoek. In Hindelopen is er met 1-3 gewonnen, hopelijk kunnen we een dergelijk resultaat ook thuis neerzetten, dan doet Blokzijl nog steeds mee.