S.V. Blokzijl organiseert Bazar

Na het succes van vorig jaar organiseert s.v. Blokzijl ook dit jaar weer een bazar in M.F.C. De Ploats.

Op zaterdag 22 december a.s. van 16:00 uur tot 21:00 uur is iedereen, van (heel) jong tot (heel) oud welkom om te kijken wat er allemaal te beleven is op de bazar, welke prijzen er te winnen zijn en om te genieten van de gezellige sfeer. De entree is gratis.

Er zijn natuurlijk tal van spelactiviteiten. Nieuwe activiteiten, maar ook activiteiten die vroeger ook gedaan werden. Hierbij kan gedacht worden aan onder andere: luchtbuksschieten, spijkerbroek hangen, sjoelen, blikgooien, diverse raad- en kansspelletjes en nog veel meer. De prijzen die er te winnen zijn, liegen er niet om! Bij de spelen wordt natuurlijk onderscheid gemaakt tussen jeugdige deelnemers en volwassen deelnemers. s.v. Blokzijl heeft heel veel ondernemers uit Blokzijl en directe omgeving, Marknesse en Vollenhove bereid gevonden om een mooie prijs beschikbaar te stellen of een helpende hand te bieden:

M.F.C. De Ploats
AutobedrijfChristiaan
Kapsalon Jolande
Drogisterij De vergulde Gaper”
Hartelief Fotografie
Bouwbedrijf Knoppers
Schoonheidssalon Ladybird
Mini Resto De Halte
Café Restaurant Kommekie
Kitty”s Kapsalon
Coop supermarkt Aalbersberg
Bakkerij Joop Prins
Kaatje bij de Sluis
Bloemboerderij BloemenC
Broektiek Vollenhove
Rodi
Café Restaurant Sluiszicht
Kapsalon Trijnie
Speelwarenhuis De Hoek
Keurslagerij Pees
Marco van Beek auto”s
Melktransportbedrijf Heyman en Heite
Kledingverhuur Mooiverkleed
Massagepraktijk Mariejanne VoetreflexPlus
Warenhuis de Hoek
Tante Katet
Boek en Mix
Bloemisterij Halma

Naast bovengenoemde ondernemers heeft s.v. Blokzijl Gerrie Smedes en Hendria Bakker bereid gevonden om speciaal voor de bazar overheerlijke taarten en cakes te bakken, die ook te winnen zijn op de bazar.

Voor de innerlijke mens wordt natuurlijk ook gezorgd: Tinus en Alie Galema van De Ploats zorgen voor een heerlijke (winterse) hap en Kevin Drieënhuizen en Tirza Boes nemen, net als vorig jaar, het bakken van overheerlijke “knieperties” voor hun rekening.

De opbrengst van de bazar zal gebruikt worden om een nieuwe belijningsmachine voor de voetbalvelden aan te schaffen.

s.v. Blokzijl hoopt u aanstaande zaterdag te mogen verwelkomen!