29-12-2012


Het jaarlijkse zaalvoetbal van Blokzijl kende wat minder deelnemers dan andere jaren maar dit kwam omdat op het laatste moment vrijdag niet doorging. Waarom wij ons vergist hebben in de datum is nog niet duidelijk maar volgend jaar spelen we op zaterdag 28 december in Oldemarkt dus noteer deze datum.
De deelnemers die er wel waren maakte er een spannende avond van met ploegen die aan elkaar gewaagd waren. De finale maakte duidelijk dat de ploeg met de langste adem de sterkste was, ze wonnen de finale uiteindelijk met 7-1 !
De beste ploeg was `Brazilie` met daarin: Yvette Teune, Thomas Bremer, Gerard  Knoppers, Gerbrand Smedes en Boaz Mooiweer.
De topscoorders titel ging naar Roy Visscher de trainer van de dames met 8 goals in 4 wedstrijden. Hij moest even zweten in de finale toen Boaz Mooiweer 2x scoorde [hij stond op 5] maar daar bleef het voor hem gelukkig bij.

 


Tot volgend jaar 28 december!!!