We moesten weer is naar marknesse voor een zaalwedstrijd.

De laatste. We hadden nog maar een keer verloren. Dus als we deze zouden winnen waren we kampioen. We moesten tegen V.E.N.O. Dat was een moeilijke tegenstander. Maar de eerste helft ging matig. Een mooie goal van Ruben maakte het waar. We waren kampioen als we de tweede helft zouden winnen. De tweede helft ging goed. Weer een mooie goal van Ruben.

Dan een aanval van V.E.N.O. Cor komt uit en gaat over de lijn. Zelfs Henrie zei dat het een penalty was. Maar de scheids liet doorspelen. V.E.N.O. was boos. Ze gingen ruig spelen. 

Toen was het bijna tijd. Met deze stand waren we kampioen. Maar in de laatste tien seconden wist Nick nog te scoren. Dus de pret werd nog groter.

We waren kampioen, we kregen allemaal een snoepje.

Roy Holman