Vandaag weer een wedstrijd tegen VHK F2.
F1 toppers klaar….check!
Bijbehorende ouders klaar….check!
Rijschema klaar…check!
Was en verslag namen bekend…check!

 

Met andere woorden….we waren klaar om naar Klooster te rijden!!
We moesten om 10.00 uur spelen dus rond 9.45 uur waren we op het voetbalveld en konden we inlopen/ intrappen en andere dingen die de trainer Johan en assistent trainer Wim Louvet  in hun hoofd hadden.


We begonnen helemaal goed en in de 16e minuut trapte Sebastiaan zijn 1e bal erin. Ook het 2e doelpunt op de 20e minuut kwam van de voet van Sebastiaan maar wat waren we heerlijk met het hele team aan het ballen. De papa van Sebastiaan zag zijn bankrekening alweer terug lopen maar ja…wie wat belooft….


Zo gingen we redelijk relaxed de rust in. De kleine Matthijs Ploer bekeek het allemaal eens effe en rende naar lieve lust achter de bal aan. Wat een topper is dat toch.


In de 2e helft begon de pret weer en dit keer kwam ie van Kyllian, of ja eigenlijk van de keeper van VHK ( bedankt hoor) Kyllian schoot de bal met een boogballetje naar het doel en de keeper ving hem maar toen schoot de bal omhoog en via het hoofd van deze pechvogel in eigen doel.


En ja dan is het 0-3.


En toen Niek een voorzet naar Sebastiaan gaf, knalde onze spits hem er weer ff in.


VHK had nog 1 tegenoffensief en maakt de eindstand 1-4.


Onze toppers, trainers en de altijd weer super enthousiaste ouders waren weer super blij!!!
Tot de volgende keer!!

 


Brigitte