VHK F1 – Blokzijl F1 5-0

F1

20-11-2010

Zaterdag 20 november VHK F1 – Blokzijl F1

Spannend weer een wedstrijd, maar de jongens hebben er zin. Na het omkleden zijn ze al snel op het veld te vinden om warm te lopen.Vandaag extra spannend want onze jongens moesten (voor de meeste) voor het eerst op kunstgras spelen. In het begin van de wedstrijd was dat dan ook wel te merken. Als snel stonden we met 1-0 achter. Helaas. Onze tegenstander had de smaak te pakken. Al snel probeerde ze hun 2de doelpunt te scoren maar door een mooie redding van Frans ging dat niet door. We kregen een paar keer een mooie kans en hoe hard Roel, Arie en natuurlijk de supporters onze jongens ook aanmoedigde een doelpunt voor ons zat er niet in. Daarna volgde de 2-0. De jongens gingen hierdoor iets minder goed spelen. Toch pakte ze het snel weer op en na mooi overspelen is daar Bram aan de bal hij word getackeld en komt hard ten val. Snel wisselen en weer verder want het is bijna rust. En dan een penalty tegen. Volgens vele was deze niet terecht, maar word toch gegeven. En helaas VHK F1 maakt nog net voor de rust 3-0. Tijdens de rust worden de jongens toegesproken door Roel. Meer overspelen en nog iets harder werken. Dan beginnen we aan de 2de helft. Ook nu moeten de jongens wennen aan het kunstgras. De bal stuiterde alle kanten op. Je merkt aan de tegenstander dat ze dat gewent zijn waardoor de tegenstander hierop een voordeel heeft. Kort na het begin van de 2de helft krijgt Kyran een mooie kans, maar ook deze bal mag er niet in. Dan is daar weer onze tegenstander die de 4-0 maakt. Balen! Maar goed we moeten verder. Bram is gelukkig ook weer op het veld en krijgt ook een mooie kans, maar de keeper houd ook deze bal tegen. Het zit onze jongens niet mee, want Toby moet gewisseld worden vanwege een enkelblessure. Net voor het einde maakt VHK F1 de 5-0. Onze jongens hebben dan wel niet gewonnen, ze hebben zeker hun best gedaan. In de kleedkamer was de teleurstelling groot, maar Roel had voor iedereen een chocoladeletter. Daar waren ze erg blij mee. Op naar de volgende wedstrijd.

Debby van Rooijen