Zaterdag 6 april, deze zaterdag gingen we op weg naar Luttelgeest om ons te meten met de plaatselijke F1.  Het was een koude ochtend en was benieuwd hoe we het zouden doen. Na de mail van vorige week van Dhr. Dragt over hoe onze kids in het veld dienen te staan heb ik het idee dat er iets moois kan gaan ontstaan. Alle toppers waren er behalve Jurgen die was helaas ziek. We kwamen met 1-0 achter te staan, zoals zo vaak waren we niet vanaf het begin bij de les, helaas.  Gelukkig maakte Milan de 1-1. We hebben er niet lang plezier van gehad want we gingen de rust in met een 3-1 achterstand.  De 2e helft hebben we dat goed recht gezet. We waren beter en kwamen verdient terug , de 2-3 van Milan mocht er wezen en de 3-3 van Anne was ook een mooi doelpunt. Het gaat elke week iets beter en het is een leuk gemengd team.  De komende tijd zal uitwijzen hoe we ons staande houden in de competitie maar elke wedstrijd is spannend en vooraf niet te voorspellen wie er gaat winnen, ligt ook wel een beetje aan ons zelf. Als we eens meteen bij de les zijn gaat het vast iets beter.

Groetjes, Irene Makelburg.