Diefstal…

 

Vanmiddag mochten we op bezoek in de polder waar we tegen een combinatie team spelen van dames uit Tollebeek en Nagele.Het was wederom een warme nazomerdag, er werd al geklaagd over de temperatuur. Wij vrouwen zijn nog al eens van het klagen..De meesten van ons zijn ook nog eens mooi-weer voetballers,maar dit is toch echt wel iets te warm.Er moest het een en ander worden aangepast in de opstelling. Marjolein was afwezig ivm een personeels uitje. Willeke genoot van een weekendje weg met haar schoonfamilie. Betekende dus dat de linkerkant "lam" was als het gaat om aanvallen en verdedigen en de nodige snelheid. We gingen 4-4-2 spelen…..Vanaf de aftrap was het de thuisploeg die het beste van het spel had. We kwamen er niet aan. Niks liep, lange halen, gauw thuis. Dit was niet te belopen voor de voorhoede. En de snelle aanvalsters van Nagele waren een plaag voor de verdediging.Blokzijl kreeg een kans,de bal belandde op de lat.Het was Nagele die de score opende na een kwartier. Leonie keerde de bal nog,deze kwam voor de voeten van een speelster van Nagele en zij scoorde een mooi doelpunt.Genoeg tijd nog om te herstellen. We waren wakker, er kwamen kansen, een corner van Maggie trof de lat.Maggie kreeg nog een dot van een kans, maar helaas, de keepster stond in de weg. Ondertussen moesten we alle zeilen bij zetten om Nagele van het scoren af te houden en Blokzijl snakte naarde rust.In de rust de boel omgezet en weer op het oude systeem. 4-3-3.We gingen flitsend van start, wederom een bal op de lat….Af en toe kwam Nagele er gevaarlijk uit, het leek wel of ze een dame meer in het veld hadden. We werkten ons een slag in de rondte. Het warme weer speelde ons parten en hier en daar kwamen de pijntjes boven drijven. Ronald maakte overuren.Waar iedereen dacht dat we puntloos naar huis zouden gaan,dacht Yvette daar iets anders over. Vanaf een meter of 30 deed zij een poging, een hoge bal ging over de keepster heen en ein-de-lijk ging de bal onder de lat het doel in. Vreugde alom bij Blokzijl. Nagele trapte af, de bal ging nog 1x rond en daar was het eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter.We hebben een punt gestolen uit Nagele. Het was hard werken, het spel zelf was niet om aan te zien, maar daar maalde niemand bij Blokzijl om.Nagele/Tollebeek voelden het als een nederlaag, wij als een overwinning.Volgende week thuis tegen Ens,er zal anders gespeeld moeten worden. Maar we geven natuurlijk niks kado….. strijd tot de laatste seconden.