Blokzijl JO 12 – SC Emmeloord JO 12  (1 – 13)

Het was vroeg op voor de jongens van de JO12 want om 09.00 uur begon de wedstrijd tegen SC Emmeloord.
De bezetting was net voldoende, met 8 man en dus zonder wissels gingen ze de strijd aan.
SC Emmeloord was gelijk sterk aan de bal en dit resulteerde al vroeg in een openingsgoal van de tegenstander. Na de aftrap moest er gelijk weer stevig verdedigd worden want Emmeloord zette veel druk. Al snel was het 0-2.
Hierna ging het wat beter en kon de ploeg uit Blokzijl een beetje in het spel komen. Echter was de ploeg uit Emmeloord erg sterk en was het bij rust 0-7.
Na de rust was het opnieuw voornamelijk verdedigen maar na 20 minuten was er toch een kans en die werd mooi afgemaakt door Kayden. De jongens bleven proberen om nog een kans te creëren, maar dat lukte niet echt. De eindstand na 60 minuten voetballen was 1-13.