Een pak op de broek voor Blokzijl tegen de nummer 4 van de ranglijst. Met maar 12 man op papier werd er afgereisd naar Sneek. B junior Lars van der Veen sloot gelukkig later nog bij zodat we toch nog 2 wissels hadden. Op het snelle kunstgras van Sneek liep Blokzijl al na 2 minuten achter de feiten aan. Sneek speelde een paar tandjes hoger dan Blokzijl en tekende in de 2e minuut al de openingstreffer aan. Blokzijl had geen antwoord op het spel van Sneek. Onze tegenstander denderde binnen no time door naar een 4-0 voorsprong en Blokzijl kon zich gaan opmaken voor een hele lange middag. Maar na de 4-0 stokte het aanvalsspel van Sneek en Blokzijl kon de laatste 20 minuten van de 1e helft goed mee met de Snekers. Er werd best acceptabel gevoetbald en we wisten zelfs de eretreffer te maken uit een aanval uit het boekje. Voorstopper Sander was doorgeschoven en wist door het overzicht te houden de vrijstaande Mark te bereiken die een makkie had om de bal over de lijn te plaatsen. Met een 4-1 achterstand werd de rust bereikt. Geen thee maar ranja werd ons voorgeschoteld door de verzorging van Sneek.
De 2e helft was eigenlijk een kopie van de 1e. Sneek schoot uit de startblokken en liep al rap naar een 7-1 voorsprong uit. Daarna wist Blokzijl de schade verder te beperken. B junior Lars van Veen maakte zijn debuut in de hoofdmacht van Blokzijl en deed dat zeer verdienstelijk. Hij liet zien dat dat de lichting B junioren die er aan zit te komen perspectief biedt voor de toekomst van de SV Blokzijl. Zonder schroom zocht hij regelmatig het duel op met zijn tegenstander en met een beetje meer geluk had er zelfs nog een goal ingezeten. Blokzijl kwam de wedstrijd verder zonder kleerscheuren door maar moest wel weer een dikke nederlaag slikken.