Vandaag de uitwedstrijd tegen de Belt. In de beker met 4-0 gewonnen in Augustus…. We weten dat ze momenteel onderaan staan in de competitie, maar dat het een lastige wedstrijd kon worden…. Na ons te hebben omgekleed in het plaatselijke dorpshuis, konden we om 12.30 uur beginnen aan de wedstrijd. We begonnen goed, er werd leuk getikt, en er kwamen een aantal kansjes. Zo af en toe wist de Belt er ook uit te komen en dit leverde een kans op, maar de pal stond ze in de weg…   Na ongeveer 20 minuten een vrije trap voor de Belt. Herma wist de bal te pakken, maar liet hem weer los. Twee speelsters van de Belt stonden op de goede plek om de bal het laatste zetje te geven, 1-0.   Kop omhoog en doorgaan…. Kans op kans voor Blokzijl,   maar we missen net dat kleine beetje geluk! We gaan rusten met een achterstand. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld, we hebben veel balbezit en bepalen het spel. De Belt weet echter 2-0 te maken na een snelle uitbraak….   Dit kan niet de bedoeling wezen, we gaan niet zonder punten op huis aan… Marjolein zet nog maar weer een keer aan via de linkerkant, strakke voorzet die Doortje bij de tweede paal weet binnen te tikken, eindelijk…. We kunnen dus toch nog scoren! Blokzijl drukt nu door…. Nog 20 minuten op de klok! Weer is het Marjolein die Yvette een niet te missen kans geeft, 2-2. Hoppa! Vlak hierna is het Marjolein zelf die de winnende weet binnen te schieten! 2-3. De Belt probeert nog aan te zetten, weet nog een keer gevaarlijk te worden,   maar gelukkig voor ons valt de gelijkmaker niet…   Wederom 3 punten in de competitie, we schuiven hierdoor naar de 4e plek!    Volgende week de thuiswedstrijd tegen DWP! 

 

  • Klik op afbeelding om audio verslag te horen van Ronald Klarenbeek op Luister 527  (Lokale omroep Noordoostpolder)