Vandaag de wedstrijd tegen SVBS uit Belt Schutsloot. Op papier een makkelijke tegenstander, maar zo moesten we volgens Henk het veld niet instappen. Ons eigen spelletje, 110% inzet en bij balbezit de ruimtes goed proberen te benutten, was wat hij ons meegaf voor we het veld op gingen. Dit deden we met de volgende opstelling

 

Doel: Herma

 

Verdediging: Annelies ('55 Coringe), Janita, Janine en Paula

 

Middenveld: Marianne, Maggie ('55 Mariska) en Renske

 

Voorhoede: Marjolein, Yvette en Marleen ('45 Renah)

 

Op een zwaar en nat veld werd er afgetrapt door Blokzijl en we wisten direct druk te zetten op de verdediging van de Belt. Dit resulteerde vrij snel in de 1-0 van Marjolein, die alert reageerde op een voorzet van Marianne. Binnen een kwartier wist Marjolein de stand naar 2-0 te brengen, door snoeihard binnen te schieten vanaf randje zestien. Dit ging mooi zo…

 

Yvette weet vlak hierna de 3-0 binnen te tikken na wederom een goede voorzet van Marianne. En nu doordrukken….

 

Toen kregen we het zwaar en dan vooral met onszelf en het veld. De Belt kwam er niet aan te pas, maar liep af en toe wel in de weg waardoor combinaties niet lukten. We speelden slordig, balletjes kwamen niet aan…

 

Kansjes volgden, maar troffen geen doel. We gingen rusten met deze stand.

 

De tweede helft eigenlijk hetzelfde beeld… Blokzijl probeerde het wel, maar het liep niet soepel op het veld wat steeds zwaarder werd. Kans op kans, balletje tegen de paal, net naast of over… Marjolein en Yvette weten beiden nog een keer te scoren, waardoor de eindstand op 5-0 komt.

 

Er had meer ingezeten vandaag, zo'n wedstrijd moet je eigenlijk met dubbele cijfers winnen qua verschil in sterkte. Maar goed, we hebben wederom drie punten binnengehaald en blijven hierdoor op de tweede plaats!

 

A.s. zaterdag spelen we de uitwedstrijd tegen VHK Dames 1 in Sint Jansklooster. De wedstrijd begint om 12.45 uur.