Om negen uur trapten we af in het regenachtige Emmeloord. Maar dat weerhield ons er niet van om de wedstrijd goed in te gaan.
Er werd toch wel een beetje gevreesd voor deze tegenstander als ik de jongens zo in de auto er over hoorde praten,maar kop en en gewoon het beste er van maken!
Al gauw kwam Emmeloord in actie en een paar aanvallen werden door Frans goed tegengehouden.
Tien minuten later werd er toch door Emmeloord 1-0 gescoord,en nog geen paar minuten later maakte Toby er 1-1 van.
Bram kreeg een prachtige kans en jammer dat hij op de lat belandde.
Al gauw maakte Emmeloord er 2-1 van.De tweede helft ging Emmeloord weer goed van start en al gauw werd het 3-1.
De jongens en meisjes lieten een beetje het hoofd hangen waardoor ze even langs de lijn werden aangemoedigd en opgebeurd van jullie kunnen het KOM OP!!!
Toch werd het 4-1 voor Emmeloord en de laatste 10 minuten werd er toch nog 4-2 van gemaakt en weer door Toby!
Frans super gekeept,en jongens en meisjes jullie hebben het geweldig gedaan!
Nathalie en Lucian