Iedereen moest om 7:45 op het voetbalveld zijn, Auke was er niet en Jurgen was met de D2 mee. We gingen vol goede moed richting Rutten. We begonnen met de volgende opstelling:

 

Keeper : Sam

Verdediging : Gijs, Dave, Bastiaan en Auke.

Middenveld : Max, Jan, Ruben

Aanval : Daan, Bram, Ealse.

 

We begonnen met een goede warming-up. Blokzijl mocht aftrappen en er werd rustig rondgespeeld. We begonnen goed door de 0-1 van Max. En de 0-2 van Jan.  Maar daarna ging het minder, we kregen vrij snel 1-2 en 2-2 tegen. Maar daarna begonnen we weer erg goed te voetballen met als ruststand 5-2. We speelden geen goede tweede helft. Want we kregen nog 3 goals tegen en scoorden er nog gelukkig wel 2 voor. Met als eindstand 5-7. We waren erg blij met de eindstand en als het zo door gaat…….

 

Jan Roozeboom