Totale off day.!! Na een prachtig seizoen en een paar hele mooie wedstrijden met veel goals en goed voetbal tegen onder andere VHK, Flevo Boys, Desz en Urk. Waar we tegen de kampioen Urk niet echt de onderliggende partij waren en op sommige punten ook volgens menig Urker recht hadden op meer, op basis van gemiste kansen en inzet. Ging het vandaag helemaal mis. Waar ik dacht dat alleen onze keeper Jelle op vakantie ging. Zag ik dat heel F1 nog ergens druk vakantie aan het vieren was. Dit bleek helaas uit veel dingen. Waar Jurgen Stap zich de laatste 3 weken ontpopte als een ware vedette op het middenveld en zelf 4 prachtige goals maakte ,was de drang om te score zo groot dat toen het de tegenstander niet lukte om de bal achter onze gelegenheids keeper Karol te schieten. Jurgen dacht ik zal je eens FF laten zien hoe dat moet en met een mooi droog schot onze Karol te kijk zette. 1-0 voor olympia en hoewel hij er beter voor stond dan de tegenstander dit was het begin van een treurige morgen met veel beschuldigingen over en weer aan wie het allemaal wel niet lag ! Als leider en trainer kan ik zeggen dat het zeker niet aan de keepers lag ( Joppe keepte de 2e helft zeker niet onverdienstelijk) maar aan iedereen die niet hoefde te keepen. Gauw vergeten en proberen goed te maken tegen VHK volgende week.

 

Groet Egmen Pit