Afgelopen donderdag stond Henk er alleen voor, vandaag was het Berry zijn beurt. 15 spelers op papier, een prachtige zonnige voetbalmiddag en een uitstekende grasmat. Alle ingredienten aanwezig voor een lekker pot voetbal. Lemmer speelt heel fysiek en op het randje waar ze nog wel eens overheen willen gaan. Zaak was het dus om de duels te mijden en de bal snel te laten gaan. De eerste helft werd afgesloten met een 1-1 ruststand waar Blokzijl er al wel 10 had kunnen inleggen. Maar het was allemaal net niet. De mooiste kansen werden om zeep geholpen en tot overmaat van ramp kwamen we zelfs met 1-0 achter. Martin scoorde de gelijkmaker vlak voor rust door een corner in een keer bij de 2e paal tegen de touwen te laten ploffen. Berry nam maatregelen en wisselde meteen 3 man. Jelle kwam voor Gerard, Johannes voor Marco en Peter kwam er in voor Gerbrand. Een 2e helft die lekker was om te spelen maar ook om van de zijkant te zien.  We kwamen nog wel binnen de minuut met 2-1 achter doordat Richard zijn man lekker makkelijk liet koppen, maar daarna was het alleen Blokzijl wat de klok sloeg. Blokzijl liet de bal snel rond gaan, er werd niet meer gelopen met de bal en niet iedereen wilde de beslissende pass geven. De ene aanval na de andere rolde op de doelman van lemmer af en waar deze doelman de eerste helft alles wist tegen te houden kon hij de 2e helft 6x vissen. Dit had zelfs vaker kunnen zijn maar ja niet alles veranderde in goud vanmiddag.  Makkelijke 3 punten mee terug naar Blokzijl vandaag. Nog 3 potjes en we kunnen de balans gaan opmaken over dit enerverende seizoen.