Vandaag vertrokken de dames naar Kampen, beetje laat op de dag, we moesten pas om 15u voetballen. We begonnen met dezelfde 11 speelsters in de basis van vorige week. Direct na de aftrap liet Blokzijl zien dat ze maar voor 1 ding naar Kampen waren gekomen, namelijk de 3 punten mee te nemen naar Blokzijl. Er werd lekker gevoetbald en getikt. Uit een corner viel de 0-1, Yvette nam de tijd om te kijken wie er vrij stond en zag Renske, zij kon vrij simpel de bal binnen tikken bij de 2e paal. Blokzijl kreeg veel ruimte en de 0-2 en 0-3 vielen vlot na elkaar. Janine en Yvette scoorden voor ons nadat zichzelf mooi vrij hadden gespeeld en vervolgens rustig alleen voor de keeper een hoek uit konden kiezen. Kampen kwam er niet aan te pas, het eerste half uur was voor de verdediging en keeper ronduit saai. Voor rust maakte Janine ook nog de 0-4. De 2e helft begonnen we slap en nonchalant. Leonie deed een "Vermeertje" en werd bedankt door de speelster van Kampen. Direct na de aftrap vind Janine wervelwind Willeke, die iedereen voorbij sprintte en koelbloedig scoorde. 1-5. Tegenvaller was dat Lotte geblesseerd uitviel na een duel, en hierbij een dik enkel op liep. Kansen waren er genoeg voor Blokzijl, Renske wist er 2 te verzilveren waarvan er 1 erg mooi was. Ze kreeg de bal van Yvette aangespeeld en ramde deze over de keeper in de kruising. Leonie viel ook nog geblesseerd uit, dus ging Janine op doel en kwam Ingrid het veld in. Yvette werd neergehaald in de 16 en de scheidsrechter kon niks anders doen dan een penalty geven. We trainen nog wel eens op latje trappen op de training, dit gaat Yvette altijd goed af, ze wist ook deze bal op de lat te plaatsen. Dit onderdeel kunnen we dus beter niet meer oefenen. De 1-8 kwam op naam van, jawel, onze laatste vrouw, Janita. Zij had nog genoeg energie over en was maar eens mee naar voren gelopen. Yvette zag haar vrij staan en tikte de bal op Janita die ze beheerst in de hoek schoot. Dit doelpunt werd uiteraard uitbundig gevierd, zo vaak komt het niet voor dat Janita scoort. Kampen wist er ook nog 1 te maken, dit was het laatste doelpunt van vanmiddag waardoor er een eindstand van 2-8 op het papiertje van de scheidsrechter stond. In de kantine werd er nog het een en ander nabesproken en Ronald gelooft nog steeds dat het kan. Er wordt gepraat over een kampioenschap, zelf hebben we niet het idee dat dit ons zal lukken, maar als we zo blijven spelen, waarom ook niet.. Volgende week gaan we naar Urk. We zullen zien wat het wordt….