Genemuiden SC F7 – Blokzijl F2: 6-1

Zaterdag 24 april werden we verwacht om aan te treden tegen de plaatselijke F7 om onze krachten te meten met deze tegenstander.
Aan het weer heeft het niet gelegen dat we niet goed uit de verf zijn gekomen, het was nml erg zonnig. Ook de accommodatie van SC Genemuiden laat niets te wensen over, dat is ook allemaal piekfijn voor elkaar. De wedstrijd dan maar, aan het begin waren we wat kansen betreft duidelijk de betere, er had en dan ook wel eentje in mogen gaan en misschien was het dan wel anders gelopen. Maar zoals zo vaak was dat niet het geval, eerlijkheidshalve moet ik wel toegeven dat er bij de tegenstanders toch wel 3 rondliepen die gewoon het verschil maakten en zo stonden we dan ook al rap met 3-0 achter. We waren ook niet zo scherp als anders, waarschijnlijk waren we aan het genieten van het mooie weer. In de rust werd nog eventjes van keeper gewisseld zodat Kyran ineens onder de lat stond, en dat zeer verdienstelijke deed! De goal van ons werd gemaakt door Toby, dat was ook het enige noemenswaardige. Snel de penalties genomen, gedouched en hopelijk genieten van het mooie weer verder. Verder verbaas ik me toch de laatste tijd altijd over onze opstelling maar er zullen wel redenen voor zijn.

Hermann Mäkelburg.