Flamingo 1 – Blokzijl 1                                           5 – 1

Zaterdag 16 oktober stond de 7de competitie wedstrijd op het programma, Blokzijl moest naar Leeuwarden om tegen Flamingo aan te treden. Flamingo wat zeer behendige spelers in de selectie heeft begon sterker aan de wedstrijd. Na enige minuten spelen pakte Blokzijl de draad op helaas in de 18de minuut werd er niet resoluut verdedigd en belande de bal voor de voeten van Sean Adjosoediro die goed uithaalde en via de binnenkant van de paal de 1-0 maakte. Vanaf dat moment waren de mannen uit Blokzijl wakker en was de druk op de helft van de tegenstander. Stefan Zwanenburg was tot twee keer toe dicht bij de gelijkmaker. Helaas in de 44ste minuut werd de bal voorin verspeeld, en via een razend snelle counter maakte Rob Bloemert de 2-0. De scheidsrechter liet enkele minuten doorspelen en daar maakte Flamingo gretig gebruik van, in de 47ste minuut werd er op de middenlijn een vrije trap gegeven aan Flamingo. Blokzijl was nog met de scheidsrechter bezig en stond niet goed in de organisatie. De bal werd snel gespeeld en het was wederom Rob Bloemert die attent was 3-0. De tweede helft begon aftastend Blokzijl moest en Flamingo speelde slim op de counter. In de 66ste minuut na een actie van Boaz Mooiweer was het Carlo Noordwijk die op de doellijn de 3-1 maakte. Blokzijl zette druk maar in een snelle counter waarbij er niet goed gedekt werd maakte Flamingo in de 73ste minuut de 4-1 via Anil Ramsaroep. Het geloof was toen weg, en in de 86ste minuut werd de 5-1 gemaakt na een individuele actie van Hempenius. Aankomend weekend hebben de mannen van Blokzijl een weekend rust en over twee weken staat de tweede geplaatste Scharnegoutum op het programma wat dan te gast is in Blokzijl