Zaalvoetbal in de Triangel in Marknesse.

zaterdag 14-1-2012

Eindelijk was het zover en mochten onze mannen hun kunsten vertonen in de zaal. Na al een tijdje trainen in de zaal werd het tijd om eens een krachtmeting te doen, tegenstanders waren de F1 uit vollenhove.
De ontmoeting met deze jongens was niet geheel zoals ik dat verwacht had. We speelden deze zaterdag 2-maal tegen deze mannen en kregen dan ook 2-maal klop, de eerste met 4-0 en de 2e met 3-0, helaas. Het is nog een beetje zoeken, vooral na een keeper want die werd gemist. Eddy jongen waar ben je???
Kyran, keeper in de eerste pot en Damiën in de 2e, deden hun uiterste best echter mocht het niet baten, andere regels in de zaal, en toch wel een betere tegenstander deden ons de das om. Echter gaven nogal een paar van onze boys helaas niet thuis. Wellicht waren de vele toeschouwers hier debet aan.
Kortom gauw vergeten en wellicht gaat het de volgende keer beter. O ja de F1 in de zaal bestaan uit:
Kyran, Damiën, Anne, Marchel, Jörgen, Janick en Milan.

Hermann Mäkelburg.