Blokzijl F2 zou vandaag weer voor een goal gaan. Dat was een leuk doel.
Vol overgave storten de spelers en speelsters zich op de bal.
De ouders konden het haast niet geloven want Niek had direct een grote kans om op,…….. jawel voorsprong te komen!
Zou het dan toch nog een keer lukken.
Wat zou dat mooi zijn.
En daar was kans nummer 2, jajajajaa…… nee toch niet. Maar wat scheelde het, ……..ja niks!
Kans nummer 3 wat gebeurt hier, F2 vol in de aanval. Espel staat met de rug tegen de muur.
Daarna ging het heel snel, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0.
Hoeveel staat het nu eigenlijk, 9-0. Nee dat meen je niet we waren net aan het aanvallen, toch?
De kinderen bleven hun best doen, daar konden de ouders en de trainers nog wat van leren.
Niek was inmiddels op doel komen staan. Jan Hinze mocht zijn kunsten op het veld laten zien. Speedy gonzales ging als een komeet achter de bal aan. Niek wist in het doel redelijk veel ballen tegen te houden. Behalve 10-0, 11-0, 12-0, 13-0 en 14-0. Ja hallo van de duizend ballen heb ik er zeker 994 tegen gehouden, dus best goed.
Mathijs wist een paar keer de bal van de tegenstander af te pakken. Caithlin rende de bal voor de voeten van de aanvallers van Espel vandaan. Mats had een wereldkans, hij ging alleen op doel af! En………net mis, man!!! Echt wrede actie van die gast, schoot rakelings langs. Hij had zn keeper handschoenen aan!
Henrieke was weer een paar keer de jongens van de tegenstander te snel af, vonden ze niet leuk! Kylian wist toch zeker 4 keer de bal in het spel te brengen. Louis heeft de eerste helft geen bal gezien en dus kreeg hij de opdracht zeker drie keer tegen dat ding aan te trappen. Nou het kwartje viel hoor. Hij had de smaak te pakken! Sam dacht in welk doel moet die bal nu. Gelukkig zij Niek, hallooo Sam je schiet hem in ons doel hooooor!! O ja is dat zou? Zeker weten? Ja zijn Niek, maar ik red je hoor, ik pak de bal wel. Luuk schoot een paar keer keihard, maar echt keihard naar voren joh! Komt nog een gevaarlijke aanval uit, ……zo ja , ja zekersss!
Nee F2 was goed, maar ik zeg, echt goed bezig. Ze liepen allemaal als een malle. De uitslag is een beetje geflatteerd.
Maar dat mag de pret niet drukken, we gaan door voor een volgend moment.