zaterdag 24 oktober wedstrijd tegen Ens. We beginnen om 15.00 uur in de regen. Ens staat bijna onderaan, en wij bijna bovenaan, dus moet lukken dachten we.
Yvette scoort na 1 minuut al de eerste goal. Maar helaas krijgen we het moeilijk, Blokzijl speelt slecht, en dat is gunstig voor Ens. Ze spelen goed, en al gauw word het dus 1-1. Beide teams krijgen kansen, maar helaas voor ons scoort Ens de 1-2.
Hierna is het rust.

Ens heeft wel 6 wissels, wij moeten het doen met 2, Marjolein word ingezet, en ook Ida doet mee. Gelukkig scoort Yvette weer met een mooi afstandschot, maar helaas scoort nog geen minuut later Ens dus staan we weer achter. Het word spannend, maar Janine red ons, en scoort de 3-3.
Beide teams willen nog graag scoren voor de overwinning, maar we moeten het met een gelijkspel doen. Het blijft 3-3.