We begonnen nog niet zo goed ze hadden goeie kansen. Wij kwamen de eerste  15 min niet aan spelen toe.  In de 5de min kregen we een penalty tegen, in mijn ogen was het geen penalty.  Dave plukte hem uit de hoek.  Ongeveer in de 17de min kwam er een tegen goal, heel ongelukkig,  het was een fout van de keeper en de laatste man. Eigen goal… In de 23 ste min een schot van Ens geweldig gehouden door Dave.  Kees wil een bal uit de sloot halen en denkt die dat de sloot droog is, toen zaten zijn schoenen onder de modder. In de 28ste min. kwam er een mooie kans maar helaas mis van Joris. Toen was het rust.
We begonnen heel goed. In de 40ste min kwam er een goal van Ealse, er werd een diepte pass gegeven en Ealse maakt hem mooi af. Vlak daarna scoorde ik. Het was wel een schot wat een beetje van richting werd veranderd, maar het was een goal.  Toen in de 55ste min kwam nog een tegen goal. Jammer het werd 2-2