Vandaag de laatste competitie wedstrijd van dit seizoen. De wedstrijd stond onder andere in het teken van 4 stoppende/vertrekkende speelsters. Marianne van Benthem komt na haar zwangerschap niet meer binnen de lijnen. Paula de Jong zet ook een punt achter haar carriere, evenals Ingrid Jansen. Alexandra Kooy is een aanbieding uit Hoogeveen niet uit de weg gegaan en staat volgend seizoen daar onder contract. Hoeveel de transfersom onze club heeft opgeleverd blijft geheim. Dan de wedstrijd, uit bij Urk werd ongelukkig verloren met 4-3. We hadden wat recht te zetten dus vandaag. Er werd leuk getikt, het was vanaf de kant mooi om te zien. Een corner van Maggie werd netjes terug gelegd op Janine, die mooi binnen schoot. Het 2e doelpunt kwam ook uit een corner, Yvette kopte de bal achter de keepster. Daarna was het alleen maar eenrichtingsverkeer richting Urker doel, na een aantal kansen scoorde de bijna jarige Renske de 3-0. De 4-0 volgde er ook al vlot op. (Yvette) Na de aftrap werd er even niet opgelet en Urk kon de 4-1 maken. Dit was de ruststand. Er werden in de rust 3 wissels gedaan. Ingrid, Alexandra en Lotte kwamen in het veld. Blokzijl ging door met het goede spel wat beloond werd met doelpunten van Willeke en Yvette. Maar dan, de 7-1 was er echt 1 om in te lijsten. Wie dit niet gezien heeft, heeft echt wat gemist. Jammer dat er geen beeldmateriaal is, maar ik zal het goed beschrijven. Er werd een overtreding gemaakt op Maggie, op de rand van de middencirkel op de helft van Urk. Maggie nam de bal zelf,vroeg aan de scheidsrechter: ja, kan ie? Ja hoor, zegt Joop, hij mag. 3 stappen, een schot, de bal was lang onderweg en hij ging over de keepster heen onder de lat door, iedereen was stil, het duurde een seconde of 2 voordat iedereen in de gaten had dat dit wel een wereldgoal was. Ik heb me laten vertellen dat de afstand wel zo'n 45 meter was. Nog geen 2 minuten later weer een vrije trap van Maggie,vanaf zo'n 30 meter, deze bal spatte uiteen op de kruising. Verder stond de paal ons ook nog in de weg. Yvette tekende voor de 8-1. De vertrekkende / stoppende speelsters kregen een publiekswissel, staande ovatie en bloemen. Na het eindsignaal van de scheidsrechter werd er nog rustig na gepraat. Later op de avond vetrokken de dames, trainer en leider naar de verjaardag van Renske. Daar werd het seizoen nog eens doorgesproken en we kunnen terug kijken op een prima najaarscompetitie waarin we 1e werden. De voorjaarscompetitie verliep wisselend, mede door blessures en 3 zwangere dames. Maar we hebben het goed opgevangen. Volgend seizoen weer een "normale" competitie over een heel seizoen. We kunnen niet wachten