zo hier even een verslag van de damens. za 4 okt de wedstrijd tegen read swart we waren al een half uur eerder begonnen dan anders nou iedereen aangekomen in blokzijl gingen we ons maar omkleden daar begon het al goed met marianne gaat ze door de rug maar goed dat ging alweer vrij goed gelukkig toen we waren omgekleed hebben we paula en iepe geroepen die nemen de taak van jan over die moest er even 2 weken weg ik denk dat die ons nou al zat is [grapje] iepe begon aan zijn zegje we hebben braaf geluisterd ja dat kunnen wij wel hoor toen iepe klaar was zijn we warm gaan lopen ging allemaal goed de wedstrijd ging bijna beginnen zei joop nog 2 min dus we trekken de jassen en de broeken uit opeens kwam marleen er achter dat ze haar shirt was vergeten aan te doen dus sprinten maar naar de kleed kamer oke op tijd terug de wedstrijd we kwamen met 0-1 achter maar ze wisten toen nog niet wie ze tegen over zich hadden blokzijl natuurlijk nou wij in actie er tegen aan ja 1-1 hiep hoi nou veel weet ik er niet meer van maar met rust stonden we met 2-1 voor de rust was voorbij en we begonnen weer met volle moed aan de wedstrijd en het werd een keer 3-1 volgens mij ging toen marjolein even haar kunsten laten zien aan de tegenstanders even iedereen voorbij lopen en scoort dan in de korte hoek geweldig hoe dat ging daarna werdt het 4-1 voor blokzijl ondanks dat monique ook geblesseerd is heeft ze toch nog even gescoord en ivette heeft ook gescoord o ja we hadden ook nog een penalty volgens mij heeft marleen die gezet goed gedaan ho voor ik het vegeet marianne ging in een duel met de tegen stander en heeft toen haar kuitbeen gebroken echt kut nou missen we een hele goeie achterin veel beterschap en kom snel terug nu ga ik stoppen ik ben het zat.

 groetjes kitty

Foto’s: http://picasaweb.google.com/poussin79/BlokzijlDARedSwartDA