Giethoorn – SV Blokzijl JO12 18-11-23

Na – de vorige week – gecancelde voetbalwedstrijd vanwege het regenachtige weer kon er vandaag weer lekker gespeeld worden. De jongens hadden er dan ook veel zin in. Na de 1e minuut had Blokzijl al een corner tegen en al snel 2 goede kansen voor de tegenpartij. Goed verdedigd en gekiept door de jongens van Blokzijl. Na een paar mooi kansen van Daimy en wat corners van de tegenpartij wordt het vlak voor rust 1-0.
De rust hebben we even in de kleedkamer gezeten om op te warmen.

Goede moed de tweede helft in. Helaas voor Blokzijl wordt er snel 2-0 gescoord.
Echter komt er een mooie voorzet van Kayden en kan Rens de 2-1 maken.

De laatste 20 minuten had Blokzijl erg mooi spel, goed samenwerken, een aantal corners voor en goede kansen.

Jammer voor de boys dat de bal niet in het doel terecht mocht komen. Het was ze zeker gegund.