📷 © Patrisja Mintjes

De eerste wedstrijd na de herfstvakantie speelden we om 10:00 in Belt Schutsloot. Na een warming up onder leiding van Mark gingen we van start. De Belt ging direct in de aanval en binnen enkele minuten was het 1-0 voor de Belt. Aan het einde van de eerste helft had Blokzijl een paar mooie aanvallen, maar helaas hield de keeper van de Belt ze allemaal tegen, waardoor het de eerste helft 3-0 was geworden.

In de tweede helft kwam Blokzijl sterker terug. Na een tackel volgde een vrije trap van Kayden, strak over het muurtje heen van de tegenpartij, maar helaas daar stond de keeper. Daarna volgden meerdere kansen voor de Belt, Tijn hield er een aantal sterk tegen maar het werd 6-0. Blokzijl gaf niet op en er volgden nog een aantal kansen voor Kayden, Daimy en Rens, maar de bal wou er helaas niet in. Volgende keer weer beter jongens 💪