De Derby!

Zaterdag 20 oktober was het zover! De derby Blokzijl F2 tegen VHK F5.
We begonnen niet goed, we stonden al snel achter met 0-1, maar gelukkig na een mooie aktie van  Blokzijl werd het 1-1 en vlak daarna scoorde VHK 2 doelpunten met als resultaat 1-3. Maar we knokten voor wat we waard waren en dankzij Sven, Mike en Jan Hinse gingen we met 4-3 de rust in.
In de 2e helft begonnen we sterk en het was snel 6-4 dankzij Sven en Mike, helaas konden we dit niet volhouden door het sterke spel van VHK en was de stand vlak voor het einde 6-5. Beide partijen wisten gecreëerde kansen niet meer te benutten, waardoor het uiteindelijk 6-5  bleef. Bijzondere vermelding voor Jesse want hij had toch heel wat ballen onderschept van de tegenpartij, met als uitspraak van een van de leiders van VHK…”we komen maar niet voorbij jullie nr. 2”. Dit was voor ons de 2e overwinning en dit smaakt zeker naar meer!….we gaan er dus ook aanstaande zaterdag weer volop tegenaan.