Spelers: Milan, Jürgen, Anne, Damian, Jelle, Joppe, Janina, Esmee en Sam.

Vol enthousiasme werd de wedstrijd om 09:00 uur aangevangen, er was veel publiek, dat uiteraard op de hand van de thuisploeg was. Er werd goed aangevallen en al gauw was de stand 1-0 voor Blokzijl door een mooi doelpunt van Esmee! Dat zag er goed uit.
De tegenpartij liet zich echter niet uit het veld slaan (letterlijk en figuurlijk) en kwam sterk terug door 1-1 te maken. Dat dit een sterk motiverende werking had op het team van Flevoboys mag duidelijk zijn: de ruststand was 1-3, in het voordeel van Flevoboys.
Na de rust werden er nog diverse doelpunten gescoord door de tegenpartij, en kwam Blokzijl niet meer terug. De inzet van beide partijen was goed, de tegenstander was gewoon een maatje te groot. De eindstand was 1-9, volgende keer beter!

Yvonne Wymenga