Op een winderig maar mooi Sportpark de Uiterdijken begonnen we aan de thuiswedstrijd tegen Ens F5.

 

 

 

We begonnen met de volgende opstelling:

 

 

 

Op het doel: ondergetekende

Verdediging: Bastiaan Donker, Sam van Bentem, Jan Roozeboom

Middenveld: Jurgen Bouwhuis, Sil van Veen, Ealse Stap

Aanval: Max Kik, Ruben Otten


Na een aantal minuten kwamen we voor met 1-0 door goed werk van de dreigende voorhoede en een
prima goal van Sam van Bentem. Daarna ging het lange tijd gelijk op. Ens kwam op 1-1. Door het goede stoorwerk van Ens waren zij in staat 1-2 en 1-3 te maken. Aan het eind van de wedstrijd kwamen we nog terug tot 2-3 door Sil van Veen. Het was helaas niet genoeg. 2-3. Na de penalty’s en het elkaar toewensen van; goed gespeeld, gingen we voldaan onder de douche.

 

 

 

 

 

 

 

Bram van Beek