Jürgen,Sander,Twan,Anne,Karo,Joppe,Jelle en Damiën. Iedereen is aanwezig,dus op naar VHK.Volgens mij hebben ze er allemaal zin aan. Het is wel heel erg koud,maar tenminste wel droog/geen sneeuw,dus aftrappen maar.We spelen 7 tegen 7. Het begint al gauw met een schot op doel van VHK,maar gelukkig stond Jelle er en die heeft een hele goede redding, niet zo heel lang daarna komt er een corner,Damiën neemt hem en legt hem bij Anne op de schoen ehh op het hoofd en Anne scoort de 0-1 met dus een hele mooie kopbal.De jongens gaan goed en weten mekaar ook best wel te vinden op het veld,VHK is ook goed aanwezig, en dus moeten Joppe,Twan en Karo er ook nog wel eens even tussenspringen,ook Jelle staat op de goeie plek in het doel en houd er weer een bal uit,die Jürgen weer mooi op pakt goeie aktie jongens.Hierna komen er vanaf onze kant wat schoten op doel,maar ook VHK heeft een keeper,en soms lijkt het wel of ze het doel kleiner hebben gemaakt,maar die bal mag er in ieder geval niet in.Dan is het pauze,even bespreking met de leiders/trainers,en er weer tegen aan.Het begin van de 2de helft is minder en VHK scoort de 1-1,ondanks dat het volgens mij niet helemaal nodig is hebben "onze jongens" het best wel moeilijk,en besluiten ze zelf(zonder dat de trainers/leiders wat hebben gezegd) om van plek te wisselen.Klooster maakt 2-1.En hierna zijn ze de bal "echt een beetje kwijt" Jelle kan hem gelukkig wel vinden en houd er weer een doelpunt uit.Dan wat gemopper van de trainers dat iedereen toch weer "op zijn eigen" plek moet gaan staan,en het lijkt wel of die twee trainers dat niet voor niks zeggen want gelijk komt er weer een super mooi schot op doel,maar helaas hij gaat er niet in,Damiën krijgt de bal weer op de schoen,en paast hem naar Sander,die op zijn beurt Anne weer weet te vinden,die hem weer bij Damiën op de schoen schiet en ……juichende ouders verwelkomen de 2-2.En dan volgt ook de 2-3 die gemaakt word door Anne.Heel erg jammer voor ons komt ook de 3-3 en is daar ook gelijk dat bekende fluitje ….einde wedstrijd. Nog gauw de pannelty's en snel onder de warme douche,waarna we weer terug gaan naar Blokzijl.