De kop is eraf………………

13 augustus hebben wij onze eerste wedstrijd in de bekercompetitie  gespeeld tegen Old Forward . Eerst gingen we de kleedkamer in om ons om te kleden. Daarna moesten we op de foto met ons team. Daarna gingen we weer terug naar de kleedkamer om de opstelling te bespreken. Toen gingen we het veld op voor de warming up. Dat ging goed. Nu begonnen we met de wedstrijd. We begonnen goed en zette veel druk. We hadden snel de bal veroverd. Later in de eerste helft maakte ik de goal na een erg goede assist van Bram. We gingen de rust in met 1-0. In de 2e helft ging het erg goed. Ik gaf een pass op Bram, hij legde de bal voor op Ealse, die stond voor open goal en scoorde. Het 3e doelpunt kwam op de naam van Jurgen. Een speler van Old Forward zorgde ervoor dat we een corner kregen, ik nam de corner en Jurgen kopte de bal goed binnen. De 4e goal maakte ik na een assist van Bart. De 5e en laatste goal is  gemaakt door Ealse. Daardoor werd de eindstand  5-0 in onze eerste bekerwedstrijd  tegen Old Forward.

Jan Roozeboom