Het 2e van Blokzijl moest zaterdag thuis tegen SVBS. We begonnen wat eerder want dat was een verzoek van de tegenstander en niemand was er tegen. De weersomstandigheden waren nu niet echt optimaal maar dat was niet anders. We mochten dit keer wel op het hoofdveld:P, haha. Maar Blokzijl begon sterk meteen de eerst minuut werd er gescoord(volgens mij Martijn vd Meer). Daarna ging het wel redelijk gelijk op maar de meeste kansen waren van Blokzijl. In de rust werd er een wissel doorgevoerd, Martijn Kuik eruit en Johannes Lok erin, hij kwam op de positie van Martijv vd Meer op links half Martijn vd Meer schoof een plek door naar links voor. Er werd ook nog een keer gescoord door SVBS maar het was uiteindelijk niet genoeg voor ze. De uitslag was uiteindelijk 4-1. 2 van Wim rabbinge, 1 van Dinant Wiersma en 1 van Martijn vd Meer. De volgorde weet ik niet meer:P
Bedankt voor de toeschouwers die er waren het waren er helaas niet veel maar degene die er waren bedankt voor de volgende keer hopen wij op meer toeschouwers :D.

Johannes lok