Op deze donderdagavond mochten we inhalen tegen Meppel waar we in de uitwedstrijd tegen ons eerste verlies in de competitie aanliepen. Henk stond er vandaag alleen voor maar wist toch een representatief elftal op de been te krijgen.  Het eerste half uur hadden we het niet makkelijk tegen onze jonge tegenstanders. We maakten het onszelf ook wat lastig door de kansen die we kregen niet in goals om te zetten. Maar eigenlijk is dat niet nieuw, hier lopen we het hele jaar al tegenaan. Rene haakte na 15 minuten geblesseerd af en Pieter kwam hem vervangen. Waar we het eerste half uur moeite hadden om de kansen te benutten, zo snel ging het de laatste 10 minuten voor de rust. Stefan scoorde de 1-0 na een verfijnde pass van Pieter. Carlo knikte een perfecte voorzet van Martin fraai binnen en dezelfde Carlo tekende voor de 3-0 na weer een assist van Pieter. Door laks verdedigen kon Meppel vlak voor het rustsignaal de 3-1 maken. Net voordat de uitstekend fluitende Peter Oosterkamp voor de rust wilde fluiten nog een worsteling tussen de hard aangepakte Lo en zijn tegenstander.  Gelukkig waren ze na een bekertje ranja in de rust er in de 2e helft weer gewoon bij. Blokzijl ging na de rust meteen goed uit de startblokken en weer Stefan (die vandaag er wel 7 in had kunnen/moeten schieten) zette ons op een 4-1 voorsprong. Meppel bleef echter veelvuldig de aanval zoeken en onze verdediging had de handen vol aan de beweeglijke en handige spitsen. Gelukkig lag Sander vaak op de juiste plek om groter onheil te voorkomen. Meppel scoorde de 4-2 maar nog voordat ze dachten om het ons nog moeilijk te maken zette Martin de 5-2 eindstand op het niet werkende scorebord. Leuk potje met een verdiende winnaar.